Home Uncategorized Oriola shfaqet pa pikë grimi, dhe na befason me pamjen

Oriola shfaqet pa pikë grimi, dhe na befason me pamjen

Oriola Marashi di të na surprizoj gjithmonë.

Në secilën paraqitje të saj ajo merr vëmendje.

Modelja së fundi ka ndarë një video nga plazhi.

Ajo shihet tërsisht pa grim dhe po duket sërish mahnitshëm./InfoKosova/