Home Uncategorized Nora vesh fustan pa jelek, kështu po i vërehet gjoksi

Nora vesh fustan pa jelek, kështu po i vërehet gjoksi

Nora Istrefi vazhdon të duket jashtëzakonisht bukur si cdo herë.

Ajo gjithmonë merr vëmendje me pozat e saj pr.ovokative, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka ndarë një kollazh fotografish në të cilat vë në pah format përfekte trupore.

Ajo që bie në sy është se këngëtarja nuk ka veshur ‘jelek’ dhe po bie në sy gjoksi i formësuar./InfoKosova/