Home Uncategorized Nga shtëpia, Lotina shfaq gjoksin e zjarrtë me bikini

Nga shtëpia, Lotina shfaq gjoksin e zjarrtë me bikini

Lotina është vajza e dytë e politikanit Lutfi Haziri.

Ajo në media rozë njihët për bukurin, trupin dhe pozat e saj provokuese, shkruan InfoKosova.

Nga shtëpia Lotina ka publikuar një foto e veshur me bikine.

Madje gjoksi I saj superse.ks i ishte ai I cili po dukej së së bukuri./InfoKosova/

Shiko foton: