Home Uncategorized Në klip me Noizyn, Xhensila ‘harron’ se është e martuar dhe nënë...

Në klip me Noizyn, Xhensila ‘harron’ se është e martuar dhe nënë e një vajze

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga këngëtaret më të përfolura në skenën muzikore.

Përveç që është shumë angazhuar në profesionin e saj, ajo është një grua shumë e angazhuar edhe në jetën e saj private, shkruan InfoKosova.

Ajo është e martuar me aktorin Bes Kallakun, me të cilën e kanë një vajzë të quajtur, Ajka.

Sot ajo ka publikuar klipin e saj me Noizyn teksa shihet shumë e afërt me të./InfoKosova/

Shiko klipin më poshtë: