Home Uncategorized Bora Zemani një ‘pehri’ e vërtetë, kaq atraktive duket ajo në këtë...

Bora Zemani një ‘pehri’ e vërtetë, kaq atraktive duket ajo në këtë video

Bora Zemani është ndër emrat më të përmendur e me të komentuar në mediat rozë.

Secila paraqitje dhe secili veprim i saj nuk kalon pa marr vëmendjen e të gjithve, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka ndarë një video tejet interesante nga vetura.

Jo pa shkas ajo nihet si një ndër femrat më të bukura shqiptare./InfoKosova/