Home Uncategorized Kaq shumë i është fryrë barku Marigona Krasniqit

Kaq shumë i është fryrë barku Marigona Krasniqit

Shumë shpejt modelja Marigona Krasniqi pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo muaj më parë u martua me bokserin, Robin Krasniqi, shkruan InfoKosova.

Së fundi Marigona ka postuar një fotografi të re në rrjete sociale.

Ajo po dukej me barkun e fryrë dhe për mrekulli./InfoKosova/

Shiko foton: