Home Uncategorized Vajza e Shpëtim Saraçit në një lidhje dashurie me aktorin e famshëm...

Vajza e Shpëtim Saraçit në një lidhje dashurie me aktorin e famshëm botëror?

Dy artistët e njohur për publikun shqiptar, Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi, vitin e kaluar i kanë dhënë fund martesës së tyre prej disa vitesh.

Pavarësisht se dyshja është shumë e njohur për publikun shqiptar, fëmijët e tyre kanë qëndruar gjithmon larg vëmendjes së mediave rozë edhe pse ata janë shumë aktiv në rrjetet e tyre sociale.

Por, kohët e fundit është vënë re se pothuajse të gjitha fotot e vajzës së çiftit, Era Saraçi, komentohen nga aktori amerikan me famë botërore, O’Neal McKnigh.