Home Uncategorized Kida rrobat që i përdori në klip i vesh edhe në koncert

Kida rrobat që i përdori në klip i vesh edhe në koncert

Kida vazhdon të jetë ndër këngëtaret me të preferuara të publikut.

Ajo përpos talentit nihet edhe për stilin unik që ka.

Së fundi kemi vënë re një detaj interesant që më parë nuk është se e kemi hasur tek Kida.

Sic mund ta shihni më poshtë këngëtarja e ka përdorur dy her të njejtën veshje në klipin e fundit në bashkëpunim me Butrint Imerin si dhe në koncertin e mbrëmshëm./InfoKosova/