Home Uncategorized Hajnat vjedhin shtëpinë e Agnesa Vuthajt, dyshohet se vodhën ari e para...

Hajnat vjedhin shtëpinë e Agnesa Vuthajt, dyshohet se vodhën ari e para qindra mijëra euro

Ish-miss Kosova, Agnesa Vuthaj, sot ka raportuar në Policinë e Kosovës se në shtëpinë e saj në Çagllavicë kanë hyrë hajnat dhe i kanë vjedhur një shumë të konsiderueshme parash dhe stolish të çmuara nga ari.

Demokracia.com ka mësuar ekskluzivisht se shtëpia e bukuroshes Agnesa Vuthaj në Çagllavicë ka qenë objektiv i hajnave dhe asaj i është vjedhur një sasi e madhe e parave cash (para të gatshme) dhe stolive të arit.

Vjedhja mësohet se është raportuar edhe nga vetë ajo në Policinë e Kosovës.

Pre e hajnave gjatë muajit të kaluar ka qenë edhe deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mirsad Shkreta, të cilit në banesën e tij hajnat ia vodhën rreth 50 mijë euro cash.