Home Uncategorized Ajka feston ditëlindjen, kaq ëmbël e uron mami Xhensila

Ajka feston ditëlindjen, kaq ëmbël e uron mami Xhensila

Në shtëpinë e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut sot ka festë.

Vajza e tyre Ajka sot feston ditëlindjen e katërt, shkruan InfoKosova.

E mami Xhensila zgjodhi fjalët më të bukura për ta uruar të bijën.

“Ora 11:50, 12.Korrik.2018 momenti ku e ndjeva ekzistencen e Zotit si kurr me pare, e ndjej akoma aromen e Parajses qe solle tek une, e ngrohtesin tek faqja, qe me ngrohu zemren perjetesisht. Shtepi e shpirtit tim je ti, tretem per ty, syt e mi, vena ime kryesore, ajri im, gezuar ditelindjen dashuri hyjnore” ka shkruar kengetarja në Instagram./InfoKosova/