Home Uncategorized Kaq shumë qenka rritur vajza e Besart Halimit

Kaq shumë qenka rritur vajza e Besart Halimit

Besart Halimi para shumë vite u bë i njohur për publikun me kënëgët e tij.

Mirëpo së fundmi ai është zhvendosur për të jetuar jashtë Kosoves dhe nuk është shumë aktiv me këngë të reja.

Në rrjetet sociale shpesh sjell foto me gruan e vajzen.

Dhe në foton e fundit merrë kjo e fundit ku shihet sa shumë është rritur./InfoKosova/

Shiko foton: