Home Uncategorized Edi prezanton bashkëshorten, dhe qenka kaq bukuroshe

Edi prezanton bashkëshorten, dhe qenka kaq bukuroshe

Edi Furra së fundmi ka marrë vëmendjen e publikut.

Kjo me ndryshimin e madh që bëri duke humbur peshë.

Së fundmi ai publikoi një foto me bashkëshorten.

Ajo shkroi fjalët më të bukura për të derisa shihet që është mjaft bukuroshe./InfoKosova/

Shiko foton: