Home Uncategorized Kjo zonjë është nëna e Yllka Gashit

Kjo zonjë është nëna e Yllka Gashit

Aktorja e shumë roleve të suksesshme, Yllka Gashi, në festën e Kurban Bajramit ka postuar disa foto me nënën e saj.

Aktorja, në këto foto të postuara në Instagram, e ka cituar profetin Muhamed, i cili ka thënë se “Parajsa është nën këmbët e nënës”.

Yllka, para një viti e ka humbur të atin.

Yllka, që është protagoniste e filmit me sukses ndërkombëtar “Hive”, bashkë me të shoqin dhe vajzen po jetojnë në SHBA./Kosovarja/