Home Uncategorized Fjolla Morina provokon me poza nga prapa në veshjen e ngushtë

Fjolla Morina provokon me poza nga prapa në veshjen e ngushtë

Fjolla Morina është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja duket se po e shijon çdo moment të jetës, shkruan “Kosovarja”.

Artistja shpesh herë për fansat publikon edhe imazhe të ndryshme ku pranon komente pozitive dhe mijëra pëlqime.

Këtë herë ajo rrëmbeu gjithë vëmendjen derisa është shfaqur mjaftë provokuese në veshje të ngushtë.

Ajo theksonte linjat e bujshme trupore derisa kishte pozuar nga prapa.