Home Uncategorized Për festën e Kurban Bajramit, sa bukur i ka veshur fëmijët Learta

Për festën e Kurban Bajramit, sa bukur i ka veshur fëmijët Learta

Learta Jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i lakuar në mediat rozë.

Kjo për faktin se ajo është pjesë e një familje të njohur, prandaj çdo gjë rreth saj tërheq vëmendjen e publikut.

Ajo është një grua shumë e suksesshme në profesionin e saj si menaxhere e bisnesit, por natyrisht është edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Sot që është festë, Learta ka zgjedhur veshjet më të bukura për fëmijët e saj.

Matini dhe Matina po duken si dy yje./ORAinfo/

Shiko foton: