Home Uncategorized Ja çka i bën ndërhyrjet kirurgjike Era Istrefit

Ja çka i bën ndërhyrjet kirurgjike Era Istrefit

“Bebe” dhe “Tkrkt”, janë këngetë deri më tash për vitin 2022 të publikuar nga Era Istrefi të cilat po dëgjohen kudo.

E shfaqur me shumë stil, Era vazhdon të pëlqehet në mas të madhe, shrkaun InfoKosova.

Por një foto e publikuare Eres në rrjete sociale, Era kishte ‘zhgënjyer’ shumë nga fansat.

Fansat kishin krahasuar se sa ‘tmerr’ dukej Era para ndërhyrjeve kirurgjike./InfoKosova/

Shiko foton: