Home Uncategorized Fifit i dalin “tulat” në bikini

Fifit i dalin “tulat” në bikini

Filloreta Raçi është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Të gjithë e njohin si Fifi, për shkak të ëmbëlsisë së saj dhe zërit shumë të veçantë që ka.

Ajo njihet si njëra nga artistet e muzikës live, prandaj jo më kot është e angazhuar në çdo mbrëmje.

Së fundmi ajo është komentuar më së shumti për jetën e saj private dhe lidhjen me Adis Patushi.

Çifti në fjalë është duke kaluar momente të bukur në pushime së bashku.

Nga atje Fifi ka ndarë një imazh në bikini, ku shihen se i kanë dalë “tulat”./ORAinfo/

Shiko foton: