Home Uncategorized E njihni personin në këtë fotografi?

E njihni personin në këtë fotografi?

Për Kurban Bajram, këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj është ndjerë pak më nostalgjike.

Ajo ka vendosur t’iu rreket kujtimeve, respektivisht, të kthehet në kohë duke ndarë foto nga fëmijëria.

Trixa në Instagram ka postuar disa fotografi të familjes, dhe të saj me Albanin.


Se si dukej Trixa vite më parë, e tregojnë fotografitë e mëposhtme.

Kujtojmë se siç është bërë e ditur prej disa ditësh, shumë shpejt, këngëtarja do jetë pjesë e një prej edicioneve të Prive Reality të cilat këtë vit do të transmetohen përgjatë verës në edicione speciale për sezonin e nxehtë.