Home Uncategorized Me gjoksin pa jelek Festa e “çmend” menaxherin e Yll Limanit

Me gjoksin pa jelek Festa e “çmend” menaxherin e Yll Limanit

Ka disa muaj që kur blogerja Festa Qoqaj e zyrtarizoj lidhjen e saj me menaxherin e këngëtarit Ylli Limani, Bonar Ajvazi.

Festa dhe Bonarti, duken të pa ndashëm, shkruan InfoKosova.

Ata madje udhëtuan nëpër shumë vende të botës duke sjell edhe momente romantike mes vetë.

Së fundi Festa ka publikuar një fotografi mjaftë të nxehtë, e veshur me komplete të kuqe dhe pa te brendshme./InfoKosova/

Shiko foton: