Home Uncategorized Beatrix Ramosaj shfaqet në super formë, bekinet e vogla ja theksojnë gjoksin

Beatrix Ramosaj shfaqet në super formë, bekinet e vogla ja theksojnë gjoksin

Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të komentuara në rrjet.

Pas situatës së ndërlikuar me Donald Veshajn, këngëtarja duket se e “ka pranuar” ribashkimin e tij me Bora Zemanin dhe po shijon jetën e saj.

Së fundmi, Trixa është shfaqur tepër në formë me bekini minimalistë, të gjelbër me printe.

Kjo ka qenë mënyra që ka zgjedhur ish-banorja e Big Brother Vip për të përshëndetur fansat e saj ku shkruan thjesht: “Hola (Përshëndetje)”.