Home Uncategorized Romeo Veshaj “i vë vulën” ribashkimit të Bora Zemanit me Donald Veshajn

Romeo Veshaj “i vë vulën” ribashkimit të Bora Zemanit me Donald Veshajn

Prej disa kohësh tashmë përflitet për një ribashkim midis Bora Zemanit dhe Donald Veshaj.

Lëvizjet e moderatores dhe aktorit ndiqen me kërshëri nga të gjithë për të kapur ndonjë detaj që na bind më tepër se ato janë bashkë, në kohën kur mungon një deklaratë zyrtare nga dyshja.

Mirëpo së fundmi, ka qenë Romeo Veshaj, veprimi i së cilit “i ka vënë vulën” çështjes në të përfolur në rrjet, vëllai i Donaldit ka ripostuar në Instagramin e tij një video të një fan page të dyshes Bora -Donald, ku duket një fanse e tij duke kënduar këngën më të re të aktorit.

Ky veprim ka nxitur reagimet e ndjekësve, duke e konsideruar si një “konfirmim” për ribashkimin e Donaldit dhe Borës.