Home Uncategorized Majkut nuk i intereson për askënd, del hapur për Melisën dhe shuan...

Majkut nuk i intereson për askënd, del hapur për Melisën dhe shuan dyshimet për lidhje?

Pak ditë më parë ishte “BoomNews” që zbuloi një foto të kapur midis reperit Majk dhe Melisa Lleshit në një hotel të Tiranës.

Sigurisht,ashtu siç pritej,nuk pati asnjë reagim nga dyshja e përmendur derisa Majk bëri lëvizjen e parë .

Melisa Lleshi ka publikuar këngën e saj të re(që meqë ra fjala njerëzit mendojnë se është një dedikim për ish-in e saj) dhe Majk e ka mbështetur atë publikisht duke e postuar në Instastory këngën shoqëruar me emoji-n e zjarrit.

Mos vallë na dha një indicie?