Home Uncategorized E gjeni cili është Mozzik në këtë foto nga femijëria?!

E gjeni cili është Mozzik në këtë foto nga femijëria?!

Mozzik është njëri nga reperët më aktiv në rrjete sociale.

Artisti nga Ferizaj ndiqet nga miliona njerëz në Instagram dhe Facebook ndërsa atyre vazhdimisht u servon edhe pamje nga përditshmëria e tij jasht skenës.

Të shumta janë rastet që Mozzik kthehet në kohë dhe publikon pamje nga fëmijëria siç është kjo e fundit.

Gramozi ka publikuar një foto interesante ku shihet i mbledhur me shokë duke festuar ditëlindjen e njërit prej tyre me emrin Rron./afterparty