Home Uncategorized Zbulohet identiteti i të dashurës së Karim Benzema

Zbulohet identiteti i të dashurës së Karim Benzema

Karim Benzema është parë në një jaht luksoz me një bukuri misterioze gjatë pushimeve të tij në Francë.

Fotot e çiftit po qarkullojnë aktualisht në rrjetet sociale, duke bërë të qartë se kjo pin-up femër është me të vërtetë e dashura e re e sulmuesit të Real Madridit.

Po flasim për Jordan Ozun, një supermodele nga Franca.

Ozauna punon me agjenci të tilla si State Management, Caroline Gleason Management, Tricia Brink Management dhe The Salt Agency.

Modelja 32-vjeçare ka punuar si kamariere përpara se të bëhej e famshme si modele në pistë. Ajo aktualisht ka mbi 300,000 ndjekës në Instagram.