Home Uncategorized Yjet bëhen bashkë! Kim Kardashian publikon foto me Dua Lipën

Yjet bëhen bashkë! Kim Kardashian publikon foto me Dua Lipën

Balenciaga ka mbledhur disa nga yjet më të famshëm në sfilatën e radhës.

Në mesin e tyre ishte edhe këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa.

Duket se Kim Kardashian ka miqësi të afërt me Lipën, pasi në Instagram publikoi disa nga momentet më të bukura gjatë sfilatës e në mesin e tyre edhe një foto krahë Duas.

Yjet morën vëmendje me stilin dhe sharmin e tyre duke mahnitur miliona ndjekës!!!/Indeksonline/