Home Uncategorized Pas fotove ku u kapën bashkë, Majk bën veprimin e papritur ndaj...

Pas fotove ku u kapën bashkë, Majk bën veprimin e papritur ndaj Melisës

Pak ditë më parë, Majk dhe Melisa Lleshi u kapën mat në një hotel në Tiranë.

E pas këtyre fotove në media u komentua për një lidhje të mundshme mes tyre.

Ani pse asnjëri nuk reagoi ndaj këtyre lajmeve, një veprim i Majkut ka habitur, ai publikisht tregoi mbështetje për të, duke ia shpërndarë këngën e re.

Nuk dihet nëse mes tyre ka diçka konkrete, apo mund edhe të jetë ndonjë bashkëpunim i mundshëm./Lajmi/