Home Uncategorized Antonela i “çmend” të gjithë me format e saj

Antonela i “çmend” të gjithë me format e saj

Antonela Berisha, tashmë është bërë figurë publike, ajo u bë e njohur me pjesëmarrjen e saj në emisionin e dashurisë “Përputhen”.

Hyrja e saj në atë format, bëri që ajo të komentohet shumë dhe të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Kjo bëri që ajo të provojë edhe Big Brothet Vip, por që qëndrimi i saj nuk zgjati shumë.

Tani, ajo po shijon ditë pushimi, e nga pishina ajo ka treguar trupin e saj “hot”./ORAinfo/