Home Uncategorized 20 vite me e re, Laruteta e Robertit ekspozon asetet bombastike

20 vite me e re, Laruteta e Robertit ekspozon asetet bombastike

Ajo tashmë është bërë figurë publike.

Laureta Maçedonci, është e dashura e këngëtarit kosovar, Robert Berisha.

Ata duken se janë që një kohë të gjatë në lidhje, mirëpo romanca e tyre u zbulua pak javë më parë.

Se fundmi, Laureta ka publikuar disa foto hot, duke eksozouar linjat e saj trupore.

E veshur atraktive, Laureta do ta ‘shkrijë’ Robertin me asetet e saj të bollshme.

Edhe pse distanca në moshë mes Robertit dhe Lauretës është mbi 20 vjet, dashuria mes çiftit duke e madhe. /ORAinfo/