Home Uncategorized Rita Ora ekspozon gjoksin edhe nga Parisi

Rita Ora ekspozon gjoksin edhe nga Parisi

Rita Ora dukej e pabesueshme teksa mori pjesë në shfaqjen “Schiaparelli Couture” të koleksionit vjeshtë/dimër 2022-2023 gjatë Javës së Modës në Paris të hënën.

Këngëtarja, 31 vjeçe, shfaqi mesin e saj të tonifikuar teksa veshi një bluzë argjendi pa rripa, me një detaj temine dhe zbukurime me stoli, shkruan DailyMail.

Rita kishte veshur gjithashtu një palë pantallona të bardha, të cilat gjithashtu shfaqnin një zbukurim vezullues diamanti dhe një printim sysh përgjatë këmbës, krijuesja e hiteve dukej në humor të mirë teksa mbërriti në spektakël ku shtoi lartësinë me një palë taka të zeza.

Duke mbajtur një çantë argjendi, Rita kompletoi veshjen e saj me byzylykë argjendi dhe një palë vathë të mëdhenj, ylli i muzikës i dizajnoi flokët e saj bionde të mjaltit në valë të lirshme për atë ditë.

Kjo paraqitje e Ritës vjen pasi partneri i Ritës, Taika Waititi thuhet se është transferuar në shtëpinë e saj në Londër.

Çifti janë parë në shumë raste në veri të Londrës gjatë javëve të fundit teksa kryejnë detyra dhe blejnë gjëra për shtëpinë.