Home Uncategorized Pas ndarjes me Andin, në këtë gjendje ka përfunduar Melisa

Pas ndarjes me Andin, në këtë gjendje ka përfunduar Melisa

Melisa Lleshi dhe Andi ishin ndër ciftet më të komentuara të Përputhen.

Lidhja e tyre u konsiderua si ndër më të gjatat nga ky format por që prapë u ndanë.

Andi e përshkroi lidhjen e tyre si toksike ndërsa kjo ishte arsyeja që ata ndanë rrugët.

Së fundmi Melisa ka publikuar një foto e që nuk duket në gjendje të mirë pas ndarjes./InfoKosova/

Shiko foton: