Home Uncategorized Nuk do ta besoni se çka ishin mes vete Robert dhe Vjosa...

Nuk do ta besoni se çka ishin mes vete Robert dhe Vjosa Berisha

Producentja kosovare, Vjosa Berisha javën e kaluar ka humbur betejën me kancerin.

Shumë fytyra të politikës, artit shprehen u panë teksa e përcjellën për në banesën e saj të fundit, shkruan InfoKosova.

Në mes tyre i pranishëm ishte edhe Robert Berisha me të dashurin e tij Lauretea Macedonsi.

Në një prononcim për medie, Roberti tregon lidhjen e tij me Vjosen, pasi kjo e fundit ishte “nuse e Berishve”.

“Unë Vjosen e kam pas nuse të djalit të axhës, pasi Fatosin e kom djalë të axhës”, tha Roberti./InfoKosova/