Home Uncategorized Kjo bukuroshe qenka motra e Dafinës

Kjo bukuroshe qenka motra e Dafinës

Dafina Zeqiri solli si rrallë herë disa fotot e video me motrën e saj.

Kjo për ditëlindjen e saj duke e uruar me fjalët më të ëmbla.

Dafina ka treguar shpesh herë se familja e saj jeton jashtë shtëtit derisa Dafina bashkëjeton me të dashurin e saj.

Edhe pse nuk ngjajnë me njëra tjetrën, janë kaq të bukura të dyja./InfoKosova/

Shiko foton dhe videon: