Home Uncategorized Do habiteni si duket ”Hyrrem” kur del në shëtitje me fëmijët

Do habiteni si duket ”Hyrrem” kur del në shëtitje me fëmijët

Për publikun shqiptar u bë e njohur me roln e sullateneshes Hyrrem.

Meyrem Uzerli është një nga aktoret më të dashura dhe të kërkuara.

Ajo së fundmi është aktive në rrjetet sociale ku sjell momente nga përditshmëria.

Në foton e fundit shihet me fëmijët duke u shëtitur ku merrë vëmendje me stilin unik./InfoKosova/

Shiko foton: