Home Uncategorized Adelina Ismaili me fustan të hapur tek këmba, duket mahnitëse

Adelina Ismaili me fustan të hapur tek këmba, duket mahnitëse

Adelina Ismaili po mahnit me pamjen.

Përkundër vitetve ajo duket ende e re dhe e bukur si gjithmonë.

Së fundmi publikoi një foto të re veshur me fustan rozë të hapur tek këmba dhe po duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton: