Home Uncategorized Në bekini shumëngjyrëshe: Melinda shfaqet “hot” nga pushimet

Në bekini shumëngjyrëshe: Melinda shfaqet “hot” nga pushimet

Këto ditë të ngrohta, reperja shqiptare Melinda ka vendosur që ti kalojë në bregdet, këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram

E veshur me bekini shumëngjyrëshe nga “Christian Dior” bukuroshja shfaqej në top formë dhe mjaft atraktive.

“ Befasia do të zbulohet së shpejti… por në këto moment po ju tregoj si kam kaluar në deti”, ishte mbishkrimi i Melindës.

Në aspektin profesional Ademi në muajin Maj lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “All night”. /Lajmi.net/