Home Uncategorized E keni ditur më parë çfarë profesioni ka Gëzimja, do të befasoheni

E keni ditur më parë çfarë profesioni ka Gëzimja, do të befasoheni

Gezime Krasniqi është nusja e djalit të këngëtares shumë të njohur shqiptare, Remzie Osmanit.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me djalin e këngëtares dhe më vonë edhe pas marteses së tyre, shkruan InfoKosova.

Gëzimja tani, është shumë aktive në rrjete sociale, dhe pothuajse çdo ditë poston fotografi e video të jetës së saj.

Kohë më parë Gëzimja kishte publikuar nje fotografi duke i dhënë dhurata fëmijëve në shkollë, e që na bën të dyshojmë se a është ajo mësuese./InfoKosova/