Home Uncategorized Nora Istrefi ja bënë “diss” të dashures së Robertit

Nora Istrefi ja bënë “diss” të dashures së Robertit

Nora Istrefi është hit këngëtarja kosovare që për vite me rradhë e ka konfirmuar pozitën e saj në diskografinë shqiptare.

Nora së shpejti po vjen me një trio dhe kënga duket se do të jetë një nga hitet e kësaj vere.

Këngëtarja, që prej disa vitesh është ndarë nga bashkëshorti, këngëtari Robert Berisha, është beqare dhe mjaftë e lumtur.

Nora, la postuar një seri të re fotosh ku shfaqet më joshëse se kurrë më parë, shkruan “Kosovarja”.

Shiko foton: