Home Uncategorized Gruaja e Vedat Bajramit dikur ishte miss, ja i cili vend?

Gruaja e Vedat Bajramit dikur ishte miss, ja i cili vend?

Dikur ishte edhe miss.

Quhet Allmira dhe konsiderohej si një ndër vajzat më të bukura në vend.

Allmira është nga Rahoveci dhe aktivitetin si miss e modele e nisi në qytetin e Prizrenit.

Ajo fitoi edhe çmimin e madh “The Best Model of Kosova” dhe kështu nisi një karrierë të suksesshme në botën e modelimit.

Allmira sot është e martuar me aktorin e njohur të humorit Vedat Bajrami.

Ata, janë bërë prindër dhe janë shumë të lumtur përkrah njëri tjetrit.

Shiko foton: