Home Uncategorized A e keni ditur? Motra e Genta Ismajlit është një super bombë

A e keni ditur? Motra e Genta Ismajlit është një super bombë

Genta Ismajli është ndër këngëtaret me të njohura në trojet shqiptare.

Por Genta nuk është e vetmja artiste në familjen e saj.

24-vjeçarja Mani Ismajli merret edhe me modelizë, ku fotot që ka publikuar në rrjetet sociale kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Genta shpesh herë publikon fotografi së bashku me të, ku duket se edhe përngjajnë me njëra-tjetrën.

Ndërsa nëse shikoni në llogarinë e Manit në rrjetin social “Instagram” do të shihni se ajo ka një stil ekstravagant, ku me anë të veshjes nxjerr në pah edhe format e saj.

Me sa duket Genta nuk është e vetmja femër në familjen e saj që njihet si tërheqëse dhe provokuese.

Shiko foton: