Home Uncategorized Xhensila shtrihet në plazh dhe ekspozon gjoksin ‘gjigant’

Xhensila shtrihet në plazh dhe ekspozon gjoksin ‘gjigant’

Xhensila Myrtezaj po shfaqet goxha atraktive.

Format e saj trupore janë perfekte për cka edhe punon shumë.

Së fundmi publikoi disa foto nga plazhi.

Vëmendje mori me foton ku shihet e shtrirë derisa tregon gjoksin./InfoKosova/

Shiko foton: