Home Uncategorized Shfaqet bom.be në instagram, por ndjekësit ia zbulojnë “tulat” Taynes

Shfaqet bom.be në instagram, por ndjekësit ia zbulojnë “tulat” Taynes

Tayna po merr vëmendje më paraqitjen e saj të fundit në videokipin “Pare”, të publikuar një ditë më parë në bashkëpunim me Butrint Imeri dhe Mozzik.

Veshja e saj unike dhe format trupore, ishin ato të cilat më së shumëti morën vëmendje, pa përjashtuar edhe zërin e saj perfekt, shkruan InfoKosova.

Në instagram Tayna ka ndarë dy fotografi të shkëputura nga klipi.

Të shpejt ishin ndjekësit të cilët ia ‘qiten poshtë’ tiparet e trupit më një fotografi reale të klipit vetëm me disa kile më shumë./InfoKosova/

Shiko foton: