Home Uncategorized Ryva poston foton më të ëmbël familjare, burri dhe dy fëmijët marrin...

Ryva poston foton më të ëmbël familjare, burri dhe dy fëmijët marrin gjithë vëmendjen

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në show-bizzin kosovar.

Ajo është një artiste shumë e dashur për publikun, pasi ka kohë të gjatë që është në skenën muzikore.

Përveç jetës profesionale, ajo është shumë e përkushtuar edhe në jetën familjare, ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar.

Së fundmi ajo ka ndarë një imazh të ëmbël familjar nga pushimet, ku vëmendje më të madhe marrin fëmijët dhe burri i saj./ORAinfo/