Home Uncategorized Motra e Rinës në fund të shkurtër duket mahnitëse

Motra e Rinës në fund të shkurtër duket mahnitëse

Rudina Balaj publikoi disa foto të reja.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan interesant me ngjyrë rozë dhe të zezë.

Në fustan të shkurtër ajo tregon format e saj të pëlqyera trupore.

E rregulluar deri në detaje ajo po bën dritë./InfoKosova/

Shiko foton: