Home Uncategorized Elita shfaqet provokuese, do lë pa fjalë Gjikon

Elita shfaqet provokuese, do lë pa fjalë Gjikon

Elita Rudin, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Ajo më shumë i është përkushtuar lërritjes së dy fëmijëve, të vajzës Botës dhe djalit, Zëri.

Prezantuesja gjakovare ka premtuar fansave të saj se shpejtë do të kthehet ekraneve televizive, ani pse është nënë e dy fëmijëve, ajo ka një trup shumë të tonifikuar.

Këtë e ka dëshmuar në foton e fundit, ku trupin e saj në formë e ka treguar në veshje shumë pr.ovokative, ajo do ta lë pa fjalë burrin e saj./ORAinfo/