Home Uncategorized Adea Pula ‘sfidon’ të nxehtit, ja ku del për të bërë foto

Adea Pula ‘sfidon’ të nxehtit, ja ku del për të bërë foto

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël,shkruan InfoKosova.

Edhe pse është larguar nga muzika, ajo është shumë aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet e veshur ne plazh vetëm për të bërë fotograf./InfoKosova/

Shiko foton: