Home Uncategorized Eni Koçi ekspozon barkun e rrumbullakosur

Eni Koçi ekspozon barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi, është në pritje të ëmbël.

Ajo është në muajin e gjashtë të shtatzënisë ku nga pushimet luksoze në Turqi pozoi me barkun e rrumbullakosur.

E veshur me bekini të zeza duke e kombinuar me çantë dhe kapelë kashtë, po duket për mrekulli.

Projekti që ka realizuar së fundmi është “Ama”, të cilën e solli në bashkëpunim me bashkëshortin, Genc Prelvukaj./Indeksonline/