Home Uncategorized Vajza e Adrianës tregon trupin si “peshk”

Vajza e Adrianës tregon trupin si “peshk”

Kaona Sylejmani, është vajza e madhe e aktores së njohur, Adriana Matoshi.

Vetë aktorja, gjithmonë ka folur për jetën e saj private, e sidomos për fëmijët të cilët janë pjesa më e bekuar e saj.

E vajza e madhe e saj e cila ia dha epitetin nënë, është një femër shumë e zonja dhe tejet e bukur.

Kaona, është shumë aktive edhe në rrjete sociale, ku shpesh pr.ovokon me fotot e saj, së fundmi ajo është shfaqur me një fustan të shkurtë, ku I theksohet trupi I sa si “peshk”.