Home Uncategorized Elita Rudi plotë kreativitet, në fotot e reja shihet me këmbë përpjet

Elita Rudi plotë kreativitet, në fotot e reja shihet me këmbë përpjet

Moderatorja kosovare, Elita Rudi, gjatë ditës së sotme feston ditëlindjen e 29-të.

Kësaj radhe është “arratisur” në Turqi, ku u befasua nga bashkëshorti, Gjiko, ai u kujdes që në orët e hershme t’i ëmbëlsoj ditën duke i dërguar një tortë në shtrat.

Ndërsa, Elita si gjithmonë edhe kësaj radhe mori vëmendje me paraqitjen e saj, më këmbë përpjetë teksa fytyra e saj gjendet afër më të Gjikos, dha një mesazh të fortë.

“Bëhu tërheqëse, eshte dita e sherbetit dhe sushit!!”, shkroi ajo./Indeksonline/