Home Uncategorized Rina e mahnitshme në pozat me bekini ngjyrë rozë

Rina e mahnitshme në pozat me bekini ngjyrë rozë

Ndërkohë që po i vazhdon pushimet, Rina Balaj ka sjellë të tjera imazhe për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja ndiqet nga më shumë se 347 mijë fansa në Instagram, ku nuk mungojnë fotografitë që i tregojnë figurën trupore.

Këto ditë të nxehta, autorja e hitit “Gigi” është duke i kaluar në Mykonos të Greqisë, dhe në profilet e saja në rrjetet sociale nuk kanë munguar fotografitë, në të cilat ka pozuar me bekini.

Kësaj radhe, këngëtarja ka ardhur me poza me rrobalarje me ngjyrë rozë duke treguar hiret e saj. /Telegrafi/