Home Uncategorized Laureta nuk i ndahet Robertit, kështu e puth në publik

Laureta nuk i ndahet Robertit, kështu e puth në publik

Laureta Maçedonci, është njëra nga figurat më të komentuara aktualisht.

Që kur bëri publike lidhjen e saj me Robertin, dyshja në fjalë kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes të mediave.

Por, lajmet e këtilla nuk i kanë ndalur ata, madje çifti në fjalë janë duke shijuar romancën në bregdetin turk.

Nga atje Larureta ka ndarë disa imazhe krah të dashurit të saj, ajo nuk është përmbajtur dhe e ka puthur atë në publik./ORAinfo/